Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Четверо школярок з Коломиї поїдуть навчатися до США за програмою FLEX

20.04.2018 перегляди: 1876

Четверо школярок з Коломиї поїдуть навчатися до США за програмою FLEX

Цього року фіналістками програми FLEX стали четверо коломийських старшокласниць. Раніше на сторінці міської ради з’явилася інформація про переможницю програми з 6 школи, як з’ясувалося – їх аж четверо.

Вже цього літа дівчата вирушать до США, де упродовж року навчатимуться в американській школі і житимуть в американських сім’ях, пише Дзеркало медіа.

FLEX заснований 1992 року і фінансується Державним Департаментом Сполучених Штатів. Всі витрати на переліт і перебування в Америці упродовж року покриваються за рахунок програми.

Щороку коломийські школярі стають фіналістами програми. Конкурсний відбір зазвичай стартує восени. Імена фіналістів оголошують навесні.

Перемогу в цьогорічному конкурсі обміну майбутніми лідерами (FLEX) здобули:

Мельничук Софія – СШ №1

Кішкіна Оля – Коломийська гімназія

Гінчицька Соломія – ЗОШ №4

Гринюк Олександра – ЗОШ №6

Тож вітаємо дівчат з заслуженою перемогою, адже щороку є дуже багато охочих брати участь у програмі обміну.

20.04.2018 перегляди: 1876

Детальніше читайте тут: Четверо школярок з Коломиї поїдуть навчатися до США за програмою FLEX

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.