Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Коломиян попереджають про ймовірного педофіла

04.04.2018 перегляди: 2608

Коломиян попереджають про ймовірного педофіла

Учора в Коломиї близько 20:15 год. помічено підозрілого чоловіка, який стежив за дітьми, що гралися на дитячому майданчику, повідомляє "Бартка".

Про це у Facebook написав коломиянин Олександр Ославський.

“Як виявилось пізніше ця особа показувала помахом руки діткам підійти до нього.

Одягнуте воно було в шкіряну куртку чорного кольору, спортивні балонові штани темного кольору і чорну шапку, також мав білі наушники.

На зріст 165-170см., худощавої статури. Приблизно 50-55 років, також на тильній стороні долоні було татуювання сонце з променями.”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, минулого року також у Facebook повідомляли про ймовірного педофіла, який чіплявся до дітей у мікрорайоні Військове містечко.

“Сьогодні, 29 липня, близько 20:00 дочка (7 років) примчала й розповіла, що в під’їзді будинку навпроти (вул. Чайковського, 38) «якийсь дядько показував …[стат. орган] і кликав до себе, в під’їзд…»

— Який він на вигляд?
— Старий, пузо… Кепка, борода біла, кучерява. Я не стала підходити, а він вийшов, сів на ровер і поїхав…

Вибігли з дружиною на двір, у чому були, по-домашньому. Вона в один бік, я — в другий. Одразу не побачили нікого такого. Дітвори багато на подвір’ї, гуляють…
Раптом помітив чоловіка в кепці, бородатого, але без ровера: з дороги, трохи з-за дерева уважно дивиться на дітей, що на лавці. Вперед-назад походжає, допиває з пластикової пляшки. Непевний якийсь. Схожий на бомжа.
Питаюся: «Кого шукаєте? Щось забули тут?»
Відповідає: “Вас точно не шукаю” — і негайно йде геть. Напідпитку, трохи хитається, але швиденько.

Фотографую, коли він тікає, згадав про це.

Підійшов до дружини, переговорили. Піду, думаю, за ним — що робитиме? Між 36 і 38 будинками — дитячий майданчик, але там якраз діти з батьками в цей час, не самі.

Іду далі стежкою, до 34 будинку. Помічаю цього типа, на розі: стоїть (уже з ровером синім, жіноча рама), а поряд — дівчинка в рожевому, років 5. Щось каже їй та йде помалу далі, до дороги, а мала — за ним. Підходжу до них — він розвертається з ровером у мій бік, а потім раптом у протилежний, куди й збирався, і мало не біжить до проїжджої частини вул. Чайковського.

За ним уже не побіг. На подвір’ї була молода мама з дитиною. І вона помітила, що щось недобре. Тут же, за столиком, сидить старша сестра малої дівчинки, грає з подругою. Виявляється, вона навіть не помітила, за ким бігла менша. А менша пояснила нам, що той спитав її: «Хочеш прогулятися?»

Побалакали з дітьми на нашім подвір’ї, чи бачили вони того чоловіка. Одна дівчинка (8 років) — якраз із того під’їзду — розповіла, що перед цим вона стикнулася з ним: він сидів за дверима, на вході, і спробував схопити її. Хотів, каже, затримати — вирвалася й побігла нагору, додому. Сказала бабусі, але вона вже нікого не застала внизу. А буквально за 10 хв. показався там само моїй дитині.

Дочка вже вдома згадала, що він пропонував “Кока-колу”. Вона не підходила до нього. А після того розстебнув штани…

Дехто з мешканців чотирьох будинків пригадав його, вже бачили колись, але хто це, не знають. І мої діти призналися, що він не вперше тут вештається. Можливо, хтось із читачів упізнає цю особу.”, – написав Андрій Шавирін у групі Типова Коломия.

04.04.2018 перегляди: 2608

Детальніше читайте тут: Коломиян попереджають про ймовірного педофіла

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.