Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

В Коломиї батьки не пускають дітей до школи через конфлікт з однокласником (відео)

26.03.2018 перегляди: 2155

В Коломиї батьки не пускають дітей до школи через конфлікт з однокласником (відео)

Батьки і діти – ця проблема давно існує у суспільстві, як вже писала ТРК "РАІ" цього разу вона постала у Коломийській загальноосвітній школі №5.

У 5-Б класі 27 учів, але з п'ятниці на уроки ходять тільки двоє. Батьки не пускають своїх чад на уроки, через конфлікт із однокласником.

"Конфлікти тривають від першого класу, але оскільки ми прийшли з третього класу то тільки тоді зіткулися з безкарністю цієї дитини. Постійно бійки і погрожування, що у нього дідо депутат і ви мені нічого не зробите", - каже мама одного з школярів Оксана Олексюк.

Батьки кажуть, що хлопчик постійно зриває уроки, б'є однокласників і вчителі нічого не можуть зробити. Відповідно страждає навчальний процес.

У свою чергу батьки хлопця ситуацію називають фарсом і в діях сина нічого підозрілого не бачать.

"В цьому класі творяться просто неймовірні речі. Я шокований", - каже батько хлопця Олександр Половенко.

26.03.2018 перегляди: 2155

Детальніше читайте тут: В Коломиї батьки не пускають дітей до школи через конфлікт з однокласником (відео)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.