Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Як учасник шоу “Зважені та щасливі” з Коломиї допомагає людям худнути

29.01.2018 перегляди: 2510

Як учасник шоу “Зважені та щасливі” з Коломиї допомагає людям худнути

У 2012-му життя тоді 36-річного коломиянина Романа Яремка геть змінилося. Змінився і він сам.

150-кілограмовий чоловік з проблемами здоров’я взяв себе в руки та схуд наполовину. Нині допомагає іншим — відкрив три зали, організував табори для схуднення, пише Репортер.

Зменшився навіть розмір ноги

Усе почалося у 2012 році. Тоді чоловік взяв участь у телешоу “Тата на хата”. Каже, дружина написала і їх вибрали. Не приховує, що тоді були проблеми в родині, мовляв, він лінивий тюлень, нічого не хотів робити, не цікавився нічим, навіть дітьми. А на тому проекті до нього прийшло прозріння. Тоді ж Яремку розказали про проект “Зважені та щасливі” і він без зайвих вагань подав заявку.

У проекті колоритний коломиянин пробув, як каже, від дзвінка до дзвінка — 120 днів. Зайняв друге місце. Зі 152 кг схуд наполовину. Сміється, важив стільки ще у шостому класі. Нині чоловік притримується 90 кг, бо комфортна для нього вага. Якщо менше — починаються проблеми з тиском.

Роман згадує, прийшов з проекту голий, як липка, мав лише те, що купили телевізійники — труси, джинси й сорочку.

“Навіть розмір ноги зменшився — з 45 на 43, — каже чоловік. — В хаті шкарпеток на мене не було. Нічого. Машину продали, аби якось жити. Мене ж не було чотири місяці, а на проекті не платили”.

Уже п’ять років він тримає форму. Секрет простий — правильне харчування, добрий сон і фізичні навантаження.

Щодня прокидається не пізніше 5.20. Лягає о 22.00. Каже, шість з половиною годин сну вистачає, аби організм відновився й відпочив. Далі, ще не чистячи зуби, п’є дві склянки води, а потім гігієнічні процедури й на тренування. Сміється, що це вже як “Отче наш”.

“Колись ще до проекту я дуже хотів схуднути, — розказує Роман Яремко. — Десь почув, що чоловік скинув 80 кг, бо їв через день. Попробував. Важив тоді 140. От, день їв, а день пив воду. За два місяці такої дієти скинув 30 кг. Страшенно задоволений почав скакати, як горобчик. А потім Різдвяні свята… За два тижні я вже важив 148. Тож не займайтеся такими дурницями, як дієти. Все має бути в комплексі — тоді це реально працює”.

Кум і кубики

Після повернення з проекту Роман продовжував займатися, а ще працював з дружиною. Вона з 90 кг скинула 30.

Далі був 150-кілограмовий кум. Показує фото просто таки величезного чоловіка. Роман говорить, що той прийшов до нього, мовляв, поможи, бо вмру. У чоловіка були серйозні проблеми зі здоров’ям. Швидка приїздила чи не через день.

Роман гортає альбом і показує підтягнутого чоловіка з кубиками на пресі. Такий нині у нього кум.

“І це через рік. Забув, що таке таблетки, — хвалить кума Яремко. — Грає з сином футбол, на всі змагання їздить. Дружина схудла. Зараз спортивна й активна сім’я”.

За близькими потягнулися й інші. Тоді в Романа визріла ідея відкрити зал. Нині має один у Коломиї та два в Косові. Охочих так багато, що зали працюють вдосвіта. Потім організував табори перевтілення. Вже провів два у Косові. Збирав людей із зайвою вагою і 21 день працював з ними.

“Це щасливе число — 21, цього часу вистачає, аби в голові клацнуло, аби організм звик працювати, думати інакше, харчуватися інакше, — впевнений Роман. — Коли людина бачить результат, то стає інакша, включається в роботу — і фізичну, і розумову. Йде прозріння, з’являються ідеї. Просто хочеться жити і не бути прибитим диванним тюленем”.

Яремко багато вивчає, читає та пробує на собі. Потім складає вправи для людей, без шкоди для їхнього здоров’я, бо ж сам за фахом медик.

Зараз у чоловіка у планах проект “Трансформація — здоровим бути модно”, його він хоче запустити в Івано-Франківську.

Побалуй себе, але потім не жалій

На нинішні Різдвяні свята Роман, зізнається, ні в чому собі не відмовляв. Їв усе, аби спеціально набрати зайвого. Тепер збирає ще один табір, каже, буде худнути “разом з пацієнтами”. Мовляв, він зможе — вони зможуть.

“Зараз знову набирається група. Є 30-річний чоловік із Городенки під 200 кг, — розповідає Роман Яремко. — Ще одна жінка з Франківська — 180. 19-річна дівчинка — 160 кіло. Попробуйте з ними щось не зробити, не допомогти. У будь-якому разі треба працювати, бо ж молоді люди, попереду — все життя”.

Тренування у Романа проходять у колоритній атмосфері. Каже, все має відбуватися весело, бо людині й так важко. От, навіть назви його вправ: “П’яний вуйко”, “Галинка-Василинка”, “Путін ⃰уйло”, “Пісяючий песик”. Остання, то людина інтенсивно підіймає ногу, а потім затримує її на хвилину.

Говорить, що велику людину треба просити, мотивувати, бо вона лінива і швидко хоче здатися. Сам був таким.

“До кожного є індивідуальний підхід, — стверджує Роман. — У мене на першому місці людина, а не качалки, аби заробити гроші. Єдина до кого я був суворий, — до Наталі з Косова. 30 років — 170 кг. “Ти себе досі не жаліла і я не буду”. Взявся за неї жорстко, думаю, най краще піде, ніж матиму проблеми. Чим суворіше — тим більше приходила. Не пропустила жодного заняття. Через рік на вагах — 70 кг! Вийшла заміж, дитину народила”.

За словами Романа, якби він “розслабив булки”, знову би повернувся на проект. Каже, на жаль, учасники, з якими він там був, пішли туди повторно. У нього ж є мотивація — він приклад для інших, для родини, учнів. До речі, його запрошували знову на проект, але вже як тренера — відмовився.

“Я не супер фітнес-тренер, нічого не загортаю в папірці — жива людина, як усі. Теж маю друзів, з якими треба зустрітися, випити, — говорить Роман Яремко. — У мене є один день на тиждень, який називаю чікміл. Якщо відпахав шість днів, один день — маєш право розслабитися: склянка сухого вина, чи хто любить — печиво. Побав себе, але перед тим попрацюй добре. Полюби себе раз на тиждень, але не жалій себе потім”.

29.01.2018 перегляди: 2510

Детальніше читайте тут: Як учасник шоу “Зважені та щасливі” з Коломиї допомагає людям худнути

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.