Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Коломиянин пропонує власний варіант логотипу Івано-Франківська

22.01.2018 перегляди: 3080

Коломиянин пропонує власний варіант логотипу Івано-Франківська

В Івано-Франківську не вщухають дискусії стосовно логотипу міста.

Попереднє голосування за ескізи завершилося скандалом і невдоволенням містян результатом.

Як вже повідомлялося, на сайті виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з 14 грудня 2017 року до 1 січня 2018 року проводили голосування щодо визначення думки громадян “Який логотип найкращий для м. Івано-Франківська”. Мешканцям міста представили 8 варіантів логотипу. За даними голосування, лідером був визначений варіант № 2.

Однак цей логотип зустрівся із гучною критикою в мережі. Зокрема в україномовній Wikipedia висміяли новий логотип Івано-Франківська.

Після цього в міськраді прокоментували, що обраний логотип не є остаточним і виносити його на прийняття не будуть. Натомість анонсували початок голосування за новий елемент.

Тим часом коломиянин Володимир Граціанський вирішив поекспериментувати і запропонував свої варіанти логотипу. Хоча застерігає фейсбук-френдів, що не бере участі у конкурсі, принаймні поки що.

«Це просто мої творчі експерименти, бо давно не малював логотипів). А тут випадково мої ФБ-френди сказали, що у Франківську ніби збираються міняти лого. Я трохи здивувався, бо вважав, що їх лого-хрестик – предмет гордості мешканців. Але, як би там не було, спробувати свої сили в створенні лого такого не байдужого мені міста, як Франківськ – гідний виклик для мене).

Ще раз поясню – я не учасник конкурсу (принаймні поки). Мені просто цікава думка моїх френдів, бо багато з них так, чи інакше пов’язані з Івано-Франківськом», – написав художник.

22.01.2018 перегляди: 3080

Детальніше читайте тут: Коломиянин пропонує власний варіант логотипу Івано-Франківська

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.