Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

У Коломиї судитимуть чоловіка, котрий зґвалтував підлітка

19.01.2018 перегляди: 2501

У Коломиї судитимуть чоловіка, котрий зґвалтував підлітка

До Коломийського суду надійшла справа щодо чоловіка, який зґвалтував неповнолітнього.

Під час досудового розслідування встановлено, що 15 жовтня 2017 року, підозрюваний раніше неодноразово судимий за скоєння корисливих злочинів, житель Коломийського району, перебуваючи у приміщенні житлового будинку співмешканки в с. Кийданці Коломийського району, маючи на меті насильно задовольнити статеву пристрасть неприродним способом вступив у статеві зносини із неповнолітнім сином співмешканки, 2002 року народження.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 2 ст. 153 КК України, як (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування та використання безпорадного стану щодо неповнолітнього). Відповідальність за вчинене згідно закону карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Кримінальне провадження розглядає суддя Потятинник Ю. Р.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою в установі виконання покарань № 12 міста Івано-Франківськ.

Підготовче судове засідання, по даному кримінальному проваженню призначено на 15.00 год 24 січня 2018 року.

19.01.2018 перегляди: 2501

Детальніше читайте тут: У Коломиї судитимуть чоловіка, котрий зґвалтував підлітка

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.