Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

У греко-католицькому храмі на Коломийщині створили дитячий куточок для ігор

12.01.2018 перегляди: 2292

У греко-католицькому храмі на Коломийщині створили дитячий куточок для ігор


Різдво – це час добрих вчинків і здійснення мрій. Цьогоріч для дітей м. Отинії жертводавці здійснили ще одну мрію, залишивши пакуночки з подарунками під ялинкою у храмі.

Цю ялинку напередодні різдвяних свят наймолодші парафіяни прикрашали власноруч зробленими іграшками. Маленькі іскорки світилися в дитячих очах, коли після божественної Літургії вони врешті розгорнули залишені подарунки. Разом зі священиком малеча віднесла іграшки в дитячий куток, який від сьогодні буде у храмі.

"Наш храм завжди наповнений дітьми, тож щоб їм було цікаво молитися з рештою парафіян, ми, завдячуючи жертводавцям, відкриваємо сьогодні дитячий куточок. Тут малеча зможе гратися, але водночас і молитися разом зі всіма", – такими словами парох, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук звернувся до парафіян, дякуючи за їхню допомогу у реалізації цієї ініціативи, передає прес-служба Отинійського протопресвітеріату.

12.01.2018 перегляди: 2292

Детальніше читайте тут: У греко-католицькому храмі на Коломийщині створили дитячий куточок для ігор

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.