Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Сьогодні легендарному сотенному УПА “Кривоносові” виповнюється 95 років

05.01.2018 перегляди: 4017

Сьогодні легендарному сотенному УПА “Кривоносові” виповнюється 95 років

Сьогодні відзначає славний 95-річний ювілей сотенний УПА Мирослав Симчич (Кривоніс), який народився 1923 року у Вижному Березові на Косівщині.

Третину життя легендарний упівець карався у концтаборах СРСР в Сибіру, пише Дзеркало Коломиї.

1945 року зі своєю Березівською сотнею (понад 200 вояків) “Кривоніс” знищив каральний полк з-понад чотирьох сотень енкаведистів, який під командуванням ґенерал-майора С. Дергачова прямував на “бандерівську столицю” – село Космач на Гуцульщині.

Сьогодні, 5 січня, в МПК “Народний дім” відбудеться ювілейний вечір “Із Богом та Україною в серці” з нагоди 95-річчя від дня народження цієї легендарної людини, яка стала символом нескореності нашої нації.

Початок о 12:00.

Як повідомлялося, 15 листопада минулого року Косівський районний суд реабілітував легендарного сотенного УПА “Кривоноса”.

05.01.2018 перегляди: 4017

Детальніше читайте тут: Сьогодні легендарному сотенному УПА “Кривоносові” виповнюється 95 років

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.