Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

На Коломийщині урочисто відкрито реконструйований адмінбудинок Держпродспоживслужби

28.12.2017 перегляди: 2305

На Коломийщині урочисто відкрито реконструйований адмінбудинок Держпродспоживслужби

Нещодавно у Коломиї відбулося урочисте відкриття та освячення реконструйованого адміністративного будинку головного управління Держпродспоживслужби в області.

У заході взяли участь начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Роман Гурський, голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, перший заступник начальника головного управління М. Сендецький, голова Івано-Франківської обласної асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Ю. Бабій, владика Коломийської єпархії УГКЦ Василій Івасюк та владика Коломийсько-Косівської єпархії УПЦКП Юліан, інші священнослужителі, представники ЗМІ, а також трудові колективи районного та міського управлінь головного управління Держпродспоживслужби в області, районної та міської державних лікарень ветеринарної медицини, інформує прес-служба ІФ ОДА.

У результаті ремонтних робіт у приміщенні було замінено системи опалення та каналізації, водо- та електропостачання, а також проведено внутрішньо-оздоблювальні роботи в службових кабінетах. Завдяки цьому створено сприятливі умови для роботи спеціалістів структурних підрозділів Коломийщини, що дасть змогу сконцентрувати та об’єднати їх для більш ефективного та консолідованого виконання передбачених повноважень та функцій. Адже тепер в одному будинку поряд із районним та міським управліннями Держпродспоживслужби розташувались ще й районна та міська державні лікарні ветеринарної медицини, а також отримали робочі місця спеціалісти управління фітосанітарної безпеки та сектору реєстрації сільськогосподарської техніки.

Окрім зазначеного, наслідком такої оптимізації стало вивільнення двох адміністративних приміщень, котрі використовувались службою до цього. Відтак ними з тією чи іншою метою може скористатися громада міста Коломиї.

28.12.2017 перегляди: 2305

Детальніше читайте тут: На Коломийщині урочисто відкрито реконструйований адмінбудинок Держпродспоживслужби

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.