Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

У 2018 році грошей на зарплати вчителям Прикарпаття вистачить повністю

18.12.2017 перегляди: 3733

У 2018 році грошей на зарплати вчителям Прикарпаття вистачить повністю

Сьогодні, 18 грудня, на комісії Івано-Франківської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин обговорили обласний бюджет на 2018 рік.

Про це повідомляє Галицький кореспондент пише ТРК "РАІ"

“При формуванні бюджету враховано ріст мінімальної заробітної плати, ріст прожиткового мінімуму, враховано індекс цін на теплоенергоносії, що зросте на 10-11%. Новим для бюджету є врахування 278 мільйонів на дорожній фонд, в той самий час екологічний фонд зменшать на 70 мільйонів ”, – доповіла Ганна Качур, заступник директора департаменту фінансів ОДА.

Багато програм бюджету залишили на рівні цього року.

У доповідачки поцікавилися також питанням виплат заробітніх плат працівникам освіти, на що вона сказала, що у бюджет 2018 року повністю закладена сума на виплати.

“Так, є ще заборгованість, але у бюджеті 2018 року повністю закладена сума на виплати, з урахуванням усіх нюансів”, – пояснила Галина Качур.

18.12.2017 перегляди: 3733

Детальніше читайте тут: У 2018 році грошей на зарплати вчителям Прикарпаття вистачить повністю

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.