Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

У храмі на Прикарпатті виявили "ікону" з голим Ющенком у пеклі (фото)

08.11.2017 перегляди: 1975

У храмі на Прикарпатті виявили "ікону" з голим Ющенком у пеклі (фото)

На Прикарпатті в місті Коломия в храмі виявили "ікону", на якій зображений голий екс-президент Віктор Ющенко в оточенні голих жінок у пекельному вогні.

Про це в інтерв’ю сайту “Апостроф” розповів капелан УГКЦ Микола Мединський, пише ТРК "РАІ"

За словами капелана, Благовіщенський храм Коломиї, де виявили дивну ікону, з 90-х років контролює УПЦ Московського патріархату, зараз права на нього оскаржує Українська греко-католицька церква.

Як зазначив Мединський, противники УПЦ МП почали біля будівлі храму безстрокову акцію, поставили на території свої намети і виявили в церкві “чимало цікавого”.

“Вони (УПЦ МП – ред.) постійно кричать, що не мають жодного відношення до російської церкви і Росії в цілому. А ми знайшли в захопленому ними храмі ікону Миколи Другого (Кривавого)… Далі виявилося ще веселіше. Коли ми придивилися до ікон, які висіли на хорах, побачили, що на одній з них був зображений чорний янгол, який домінував над усіма, хто входив або виходив з храму. Це показує їх внутрішню сутність “, – продовжив він.

“Але найцікавіше – вони весь час кричать, що не втручаються в політику… Але одна наша знахідка – ще одна ікона, яка там само, на хорах, поруч з чорним янголом стояла – доводить, що це брехня. На тій іконі зображений голий [третій президент України] Віктор Ющенко з голими жінками в пекельному вогні”, – підкреслив священик УГКЦ.

За його словами, зараз активісти патрулюють територію Благовіщенського храму і деякі речі вони готові віддати представникам УПЦ МП.

“Їм сказали, що, якщо там є їхні особисті речі, нехай прийдуть і заберуть. Ми готові віддати їм ікону Миколи Кривавого, оскільки вже зафіксували цей факт. А от ікони з чорним янголом і голим Ющенком віддавати не плануємо, тому що це яскравий доказ їхньої не лише антихристиянської, а й антиукраїнської діяльності. Тому ці артефакти поки залишаться у нас”, – зазначив капелан.

08.11.2017 перегляди: 1975

Детальніше читайте тут: У храмі на Прикарпатті виявили "ікону" з голим Ющенком у пеклі (фото)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.