Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Юні шахісти з Коломиї привезли повний комплект медалей з Всеукраїнського шахового фестивалю

07.11.2017 перегляди: 1867

Юні шахісти з Коломиї привезли повний комплект медалей з Всеукраїнського шахового фестивалю

30 жовтня – 4 листопада у Києві відбувся XVII Всеукраїнський шаховий фестиваль “Осінні канікули на Оболоні – 2017”.

У рамках фестивалю пройшли 4 турніри зі класичних шахів та 3 – зі швидких. 165 шахістів із 6-ти областей України та Києва взяли участь у класиці, пише Дзеркало Коломиї.

Івано-Франківську область представляли Роман і Тарас Стефураки з Коломиї.

Хлопці грали у турнірі “А”, де змагалися 55 першорозрядників різного віку і статі.

Набравши 6,5 очка з 9-ти можливих, третє місце посів Роман Стефурак.

14-те місце із результатом 5,5 очка зайняв Тарас Стефурак.

Також у турнірах з класичних шахів (турніри “А”,”Б”,”В” і “Г”), незалежно від того, хто в якому турнірі брав участь, визначалися кращі сімейні команди за підсумками двох найкращих результатів учасників з однієї сім’ї.

Тут брати Роман і Тарас Стефураки стали срібними призерами серед 14-ти сімейних команд, відставши від переможців, що грали у турнірі “Г”, лише на пів-очка.

Найбільш вдалим для прикарпатців виявився турнір зі швидких шахів. Коломияни виступали у турнірі “А”, в якому брали участь юнаки та дівчата 2001 – 2004 років народження. Один кандидат у майстри спорту України та 9 першорозрядників грали за коловою системою 9 турів з контролем часу 10 хв.+ 5 сек. за кожний зроблений хід.

Тут впевнену перемогу здобув Роман Стефурак. Набравши 8 очок із 9-ти можливих, коломиянин за тур до завершення забезпечив собі перше місце і на півтора бала випередив свого найближчого переслідувача.

Тарас Стефурак з результатом 5 очок посів шосте місце.

У підсумку, провівши свої канікули у столиці нашої держави, брати Роман і Тарас Стефураки привезли до рідної Коломиї повний комплект медалей – золото, срібло та бронзу.

07.11.2017 перегляди: 1867

Детальніше читайте тут: Юні шахісти з Коломиї привезли повний комплект медалей з Всеукраїнського шахового фестивалю

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.