Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

У Коломийській міськраді оголосили конкурс на заміщення вакантних посад

06.11.2017 перегляди: 1792

У Коломийській міськраді оголосили конкурс на заміщення вакантних посад

Коломийським міським головою згідно зі статтею 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошено конкурс на заміщення вакантних посад.

Про це повідомляє прес-служба міськради, пише Дзеркало Коломиї.

авства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; дві фотокартки розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України “Про запобігання корупції” шляхом заповнення відповідних форм на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м. Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.

06.11.2017 перегляди: 1792

Детальніше читайте тут: У Коломийській міськраді оголосили конкурс на заміщення вакантних посад

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.