Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

На Прикарпатті судять чоловіка, котрий молотком забив до смерті свою знайому

03.11.2017 перегляди: 1734

На Прикарпатті судять чоловіка, котрий молотком забив до смерті свою знайому

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Івано-Франківської міської прокуратури надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, інформує Фіртка.

Як йдеться в матеріалах справи, 8 серпня близько 12 год. 00 хв. обвинувачений, перебуваючи на вулиці поряд зі своїм будинком у селі Марківка Коломийського району, разом із знайомим чоловіком познайомились з особою Б., яку надалі запросив до свого будинку.

"Знаходячись у приміщенні під час розпивання алкогольних напоїв у обвинуваченого на побутовому грунті виник конфлікт з особою Б. в ході якого озброївшись молотком наніс не менше 7 ударів у голову потерпілої особи від чого та померла на місці події", - йдеться в матеріалах справи.

З метою приховування слідів злочину, чоловік вивіз тіло потерпілої у лісопосадку, де намагався спалити.

Кримінальне провадження розглядається колегіально: головуючий суддя – Потятинник, судді – Димашок та Веселов.

Підготовче судове засідання по даному кримінальному провадженню призначено на 13.30 год 24 листопада.

03.11.2017 перегляди: 1734

Детальніше читайте тут: На Прикарпатті судять чоловіка, котрий молотком забив до смерті свою знайому

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.