Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

У Коломиї у Центральну районну лікарню передали медикаментів на 12 тисяч гривень

У Коломиї у  Центральну районну лікарню передали медикаментів на 12 тисяч гривень Вже вкотре українська діаспора купує дороговартісні медикаменти для наших військових, проте деякі з них на фронті в нагоді не стануть. Тому їх передаватимуть у медичні заклади. Так вчинили і в Коломиї. Там у Центральну районну лікарню передали медикаментів на 12 тисяч гривень. Подробиці знають коломийські кореспонденти.

14.11.2014 перегляди: 3449

У Коломиї відбулась історична подія - перший чемпіонат України із жіночого флорболу

У Коломиї відбулась історична подія - перший чемпіонат України із жіночого флорболу І до новин спорту. У Коломиї відбулась історична подія - перший чемпіонат України із жіночого флорболу. Участь в ньому брали команди із різних областей України. Прикарпаття представляла коломийська команда. Як проходило змагання бачили наші журналісти.

12.11.2014 перегляди: 3078

У Коломиї школярі провели флеш-моб під назвою "Україна заквітчана вишиванками"

У Коломиї школярі провели флеш-моб під назвою В ньому взяли участь 500 дітей. Основна мета заходу - об'єднати молоде покоління навколо любові до України. Долучилась до флеш-мобу і наша знімальна група.

12.11.2014 перегляди: 3045

Найдавніші автентичні зразки пісенної творчості представила музикознавець Леся Турянська

Найдавніші автентичні зразки пісенної творчості представила музикознавець Леся Турянська «Життя в пісні – від колиски до могили» саме під такою назвою пройшла мистецька акція в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Найдавніші автентичні зразки пісенної творчості представила музикознавець, член Національної спілки композиторів України Леся Турянська. Деталі знають наші коломийські кореспонденти.

12.11.2014 перегляди: 3010

Про волонтерську долю

Про волонтерську долю Розпочинаємо випуск із новин про героїчну-волонтерську долю. Нашим кореспондентам вдалось поспілкуватись із волонтеркою, яка ось уже три місяці поспіль сама возить допомогу в зону АТО і фактично живе у дорозі між Заходом і Сходом.

12.11.2014 перегляди: 2994

У Коломиї відбулася зустріч ветеранів міліції

У Коломиї відбулася зустріч ветеранів міліції Що стало приводом зібрання і які питання обговорювали колишні правоохоронці, знають наші кореспонденти.

11.11.2014 перегляди: 2837

Мільярд гривень витратила влада Януковича на камери та комп'ютери

Мільярд гривень витратила влада Януковича на камери та комп'ютери Їх придбали для онлайн-трансляції парламентських виборів у 2012. Більшість із 65 тисяч веб-камер нині припадають пилюкою в міських та районних адміністраціях. Чи є якась можливість їх використати, цікавилися наші журналісти.

10.11.2014 перегляди: 2713

Цього тижня на коломийських вулицях можна побачити молодих людей зі скриньками для пожертв

Цього тижня на коломийських вулицях можна побачити молодих людей зі скриньками для пожертв Це волонтери фонду «Ми - допоможемо», який очолює Катерина Рижих. Цього разу ініціативна молодь збирає кошти для двох поранених в зоні АТО.

07.11.2014 перегляди: 3076

Чоловік з найкращою в Україні фізичною формою мешкає у Коломиї

Чоловік з найкращою  в Україні фізичною формою мешкає у Коломиї Михайло Павлюк повернувся з чемпіонату України з бодібілдингу та фітнесу, що відбувався в Черкасах. В категорії «менс-фізік» спортсмен отримав срібну медаль. З чемпіоном спілкувались наші журналісти.

07.11.2014 перегляди: 3149

На Коломийщину завітали румуни

На Коломийщину завітали румуни Делегація профспілок приїхала, аби поділитися досвідом роботи із своїми сусідами. Відвідали гості музей Писанки та побували у Нижньовербізькій школі. Деталі візиту знає Богдан Малецький.

07.11.2014 перегляди: 2922