Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

На зміну своїм побратимам у зону АТО цими днями вирушають і прикарпатські міліціонери

На зміну своїм побратимам у зону АТО цими днями вирушають і прикарпатські міліціонери Ситуація у зоні АТО, попри неодноразово оголошений «день тиші» і надалі залишається складною, тож нашим хлопцям сьогодні як ніколи потрібна всебічна допомога. Чимало бійців потребують бодай нетривалого перепочинку і з нетерпінням чекають на ротацію. На зміну своїм побратимам цими днями вирушають і прикарпатські міліціонери. Продовжують тему наші коломийські кореспонденти.

17.12.2014 перегляди: 2960

Історик, доктор політичних наук Іван Монолатій презентував свою нову книжку

Історик, доктор політичних наук Іван Монолатій презентував свою нову книжку «Місто без властивостей. Коломийська фуга Великої війни». Історик, доктор політичних наук Іван Монолатій презентував свою нову книжку. В ній мова йде про життя Коломиї під час трьох російських окупацій та встановлення нових порядків. Презентація відбулася у національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття. Там побувала Мар’яна Мацьків.

16.12.2014 перегляди: 4420

Дзюдоїсти повернулися із ХІІ-го Всеукраїнського турніру пам’яті В’ячеслава Чорновола

Дзюдоїсти повернулися із  ХІІ-го Всеукраїнського турніру пам’яті В’ячеслава  Чорновола Успішно завершується 2014 рік для коломийських спортсменів. Дзюдоїсти повернулися із ХІІ-го Всеукраїнського турніру пам’яті В’ячеслава Чорновола. Змагання проходили в Калуші. На рахунку спортсменів - сім нагород. Докладніше - в сюжеті Богдана Малецького.

15.12.2014 перегляди: 3313

Герої, які захищають рідний край від ворогів, демонструють чудеса мужності і відваги

Герої, які захищають рідний край від ворогів, демонструють чудеса мужності і відваги Серед них і захисники донецького аеропорту, яких вороги назвали кіборгами. Насправді ж це звичайні хлопці із звичайних сімей. З одним із них зустрілися наші коломийські кореспонденти.

15.12.2014 перегляди: 3126

У Коломиї відкрили незвичайний навчальний заклад для людей похилого віку

У Коломиї відкрили незвичайний навчальний заклад для людей похилого віку У Коломиї створили "Університет третього віку". Незвичайний і унікальний навчальний заклад відкрили при Карітасі Коломийсько-Чернівецької єпархії. Його студенти – люди похилого віку. Тож, аби стати слухачем, окрім бажання, потрібне ще й пенсійне посвідчення.

12.12.2014 перегляди: 3809

Мешканця Коломиї звинувачують у сепаратизмі

Мешканця Коломиї звинувачують у сепаратизмі Вже відбулося перше судове засідання. Прокурор зачитав обвинувачення, також виступили люди, які особисто знають підозрюваного. Один із свідків зустрів земляка, коли перебував у полоні у Слов'янську. Подробиці дивіться далі.

12.12.2014 перегляди: 3581

Чи доцільно реформувати українську армію за швейцарським зразком?

Чи доцільно реформувати українську армію за швейцарським зразком? Зокрема і тримати зброю вдома і в разі потреби застосовувати її для захисту рідної держави? Це питання поставили мешканцям кількох районів області представники Громадського об`єднання «Єдина неділима Україна». Якими виявилися результати опитування, дізнавалися наші журналісти.

12.12.2014 перегляди: 3172

Літературні зустрічі пройшли у національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття у Коломиї

Літературні зустрічі пройшли у національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття у Коломиї Свої книжки там презентували коломийський поет Василь Андрушко та івано-франківська поетеса і літературознавець Наталія Ткачик.

11.12.2014 перегляди: 3213

Учні Коломийської спеціалізованої школи № 1 зібрали майже 10 тисяч гривень для українських захисників

Учні Коломийської спеціалізованої школи № 1 зібрали майже 10 тисяч гривень для українських захисників А ще майже 400 пакунків з солодощами. Все це передали волонтерам "Коломия центру". Саме вони повезуть подарунки нашим хлопцям.

11.12.2014 перегляди: 2971

В одному з Коломийських коледжів відкрили пам’ятник Небесній сотні

В одному з Коломийських коледжів відкрили пам’ятник Небесній сотні Задум належить директору закладу Валерію Ковтуну, практично втілювати взялися викладачі та студенти образотворчого відділення. Днями пам’ятник освятили. На церемонії відкриття були і наші журналісти.

10.12.2014 перегляди: 3205