Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Коломиянин із позивним «Сєрий» розповів про АТО

Коломиянин із позивним «Сєрий» розповів про АТО

Коломиянин із позивним «Сєрий» на свята приїхав до рідної домівки. Він вже понад півроку воює на сході України. Військовий – командир роти. 10 днів відпустки сприйняв як відзнаку за добру службу. Про те що відбувається зараз в зоні АТО, він поділився із нашими колегами. Однак з певних умов обличчя бійця ми не показуватимемо. 

13.01.2016 перегляди: 14657

У Коломиї відбувся фестиваль вертепів

У Коломиї відбувся фестиваль вертепів

“Різдво – час Божого милосердя!”. Під такою назвою у Коломиї відбувся фестиваль вертепів. Традиційно його організовують Коломийсько-Чернівецька єпархія Української греко-католицької церкви спільно з відділом культури Коломийської міської ради. Чим цьогоріч дивували колядники – розкажуть наші журналісти.

12.01.2016 перегляди: 15480

На Коломийщині "розгулялися" браконьєри

На Коломийщині

На Коломийщині біля Лісної Слобідки лісівники знайшли загиблих козуль у сільцях. Тварини мабуть, що втрапили до пасток давно, бо частину їх вже встигли з’їсти лісові собаки. Єгері кажуть, що такі випадки не поодинокі. 

12.01.2016 перегляди: 86

У Коломиї відбувся благодійний бал

У Коломиї відбувся благодійний бал

Кавалери у смокінгах та дами у бальних сукнях. Днями у Коломиї відбувся справжній бал. Він мав благодійний характер. Кошти зібрані на балу передадуть родинам учасників АТО, котрі опинились у склдних життєвих обставинах. У вальсі кружляли і наші коломийські журналісти.

06.01.2016 перегляди: 16005

Днями у Коломиї відбувається фестиваль карате

Днями у Коломиї відбувається фестиваль карате

Днями у Коломиї відбувається фестиваль карате. Фестиваль уже став традиційним, юні каратисти демонстрували чого навчилися за 12 місяців. Цьогоріч своє мистецтво демонстрували майже 100 вихованців. Переможці спарингів отримали медалі, а всі учасники посвідчення про професійну майстерність. Побували на фестивалі карате і нагші коломийські журналісти.

05.01.2016 перегляди: 15257

На Коломийщині діти випікали смаколики з побажаннями миру

На Коломийщині діти випікали смаколики з побажаннями миру

Власноруч спечені смаколики з побажаннями миру. Діти українських захисників, воїнів АТО, пекли печиво і розмальовували його. Робили це в одному із коломийських супермаркетів ще перед канікулами. До акції, яку зініціював благодійний фонд "Ми допоможемо", доєдналися 20 коломийських родин. Подробиці дивіться у сюжеті наших коломийських журналістів.

01.01.2016 перегляди: 15684

У Коломиї для учасників АТО виділили 150 земельних ділянок

У Коломиї для учасників АТО виділили 150 земельних ділянок

А от у Коломиї ділянок для учасників АТО та учасників бойових дій виділили 150 земельних. Коломийська міська рада уже розробила два масиви. Там українські захисники, або їхні сім'ї зможуть збудувати оселі. Проте без суперечок не обійшлося. Подробиці знають наші коломийські журналісти.

29.12.2015 перегляди: 16060

На Коломийщині виник конфлікт між вчителями та мамою хворої дитини

На Коломийщині виник конфлікт між вчителями та мамою хворої дитини

«Конфліктна» освіта. На Коломийщині у Дебеславській школі виник конфлікт між вчителями та мамою хворої дитини. Дівчинка потребує інклюзивного навчання. Директор школи каже, для цього не вистачає коштів. Чи отримає дитина можливість навчатися разом з однолітками - знають наші коломийські журналісти.

28.12.2015 перегляди: 16295

У Коломиї презентували унікальну виставку писанок

У Коломиї презентували унікальну виставку писанок

У Коломиї презентували найбільшу колекцію експонатів з яєчної шкарлупи, оздобленої металом. Вироби народного умільця, рекордсмена України Анатолія Бойка – це унікальні писанки. Майстер обплітає страусині, індичі, качині, курячі та, навіть, перепелині яйця міддю, латунню, алюмінієм і сріблом та прикрашає дорогоцінним камінням. Делікатні роботи народного умільця бачили наші коломийські журналісти.

24.12.2015 перегляди: 15787

Коломиянка отримала Орден Княгині Ольги

Коломиянка отримала Орден Княгині Ольги

Генерального директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського Ярославу Ткачук відзначив Президент України. Керівника музею нагородили орденом княгині Ольги ІІ ступеня за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність. Спілкувались із Ярославою Ткачук – наша знімальна група.

24.12.2015 перегляди: 16181