Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Голова ОДА перевірив ремонтні роботи військового містечка у Коломиї

Голова ОДА перевірив ремонтні роботи військового містечка у Коломиї

У кінці березня Коломия прийматиме більше тисячі військових. На постіне місце дислокації прибуває 10-та гірсько-штурмова бригада. На території військового містечка тривають ремонтні роботи. Оцінити стан проходження ремонтних робіт приїжджав подивитися голова ОДА Олег Гончарук.  Подробиці дивіться у наступному матеріалі

09.02.2016 перегляди: 14723

Коломийські підприємці двічі перекривали головну дорогу міста

Коломийські підприємці  двічі перекривали головну дорогу міста

Коломийські підприємці цього тижня уже двічі перекривали одну з головних вулиць міста на знак протесту. Вони виступали проти ліквідації стихійного ринку. Наразі центр Коломиї від "стихійки" очистили чи не за один день, а от протилежний бік – вокзал – став справжнім базаром.  Мої коломийські колеги запитали у продавців чому вони працюють на вулиці і чи готові перейти на торгові площі.

08.02.2016 перегляди: 15200

У Коломиї протестували підприємці

У Коломиї протестували підприємці

Протест у Коломиї. «Відновити ринок на вулицях Сагайдачного та Стуса» - з такою умовою підприємці місцевого ринку прийшли до першого заступника міського голови Сергія Коцюра. Люди одразу висловили своє невдоволення радикально – перекрили одну з центральних доріг міста. Далі спеціальний репортаж із Коломиї.

05.02.2016 перегляди: 14734

Коломиянина шахраї ошукали на дві тисячі гривень

Коломиянина шахраї ошукали на  дві тисячі гривень

Прийшов, натиснув кнопку терміналу та позбувся усіх грошей. Така пригода трапилася з 27-річним коломиянином. Молодий чоловік продавав через інтернет речі і потрапив на гачок до шахраїв.  Прикарпатця ошукали на  дві тисячі гривень. Потерпілий припускає, що з ним спілкувалися професійні психологи. Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

04.02.2016 перегляди: 14718

У Коломиї нагороджували бійців АТО

У Коломиї нагороджували бійців АТО

У Коломиї нагороджували бійців АТО. 68 осіб отримали медалі як учасники антитерористичної операції, ще двох коломиян нагородили медаллю «Захисника Вітчизни». Подробиці дивіться у наступному матеріалі.

02.02.2016 перегляди: 14687

Коломийські чиновники розповіли про нове у пенсійному законодавстві

Коломийські чиновники розповіли про нове у пенсійному законодавстві

Нове у пенсійному законодавстві. 2016 рік несе сюрпризи як для теперішніх пенсіонерів так і для майбутніх. Якими вони будуть - нам розповіли в Управлінні Пенсійного фонду в Коломиї та Коломийському районі. Деталі розкажуть наші журналісти.

28.01.2016 перегляди: 15211

У Коломиї розпочався хокейний сезон

У Коломиї розпочався хокейний сезон

І до новин спорту. На Прикарпатті розпочали хокейний сезон. Стартували з Коломиї. На льодовому майданчику міста відбувся перший матч. У товариському двобої зустрічалися «Коломийські вовки» та чемпіони області –  «Покутські яструби» із Заболотова. Подробиці дивіться далі.

28.01.2016 перегляди: 15256

У Коломиї відбувся чемпіонат області з класичного пауерліфтингу

У Коломиї відбувся чемпіонат області з класичного пауерліфтингу

У Коломиї відбувся чемпіонат області з класичного пауерліфтингу. Спортивний захід присвятили пам'яті заслуженого працівника фізкультури і спорту Петра Федоровича. Через ситуацію з грипом на змання прибули не всі учасники. Проте найсильніші пауерліфтери свої нагороди отримали. Як це було – дивіться у наступному матеріалі наших журналістів з Коломиї.

28.01.2016 перегляди: 15177

Науковець Іван Монолатій презентував книгу-дослідження про єврея-видавця з Коломиї

Науковець Іван Монолатій презентував книгу-дослідження про єврея-видавця з Коломиї

"Вічний жид з Коломиї" – під такою назвою науковець Іван Монолатій презентував книгу-дослідження про єврея-видавця з Коломиї Якова Оренштайна. У свій час його видавництво було центром міжетнічної взаємодії та симбіозу культур на початку ХХ століття. Друкував видавець українські, польські та російські книги. Чим ще постать цього видавця знакова – дивіться у сюжеті наших журналістів.

26.01.2016 перегляди: 14806

У Коломиї відкрилася виставка метелеків

У Коломиї відкрилася виставка метелеків

Метелики, скорпіони, ящірки, черепахи та удави. У Коломиї вже кілька тижнів працює виставка живих метеликів, різноманітних тропічних комах та плазунів. На ній можна побачити навіть процес перетворення личинки на метелика. Спостерігали за дивами природи і мої колеги з Коломиї.

26.01.2016 перегляди: 15257