Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

У Коломиї презентували «Безсмертя Беркута»

У Коломиї презентували «Безсмертя Беркута»

«Безсмертя Беркута» - книгу, під такою назвою презентували коломиянам. Вона про легендарного актора з Покуття Василя Симчича. Місце проведення презентації – школа, в якій колись навчався  актор.  Захід був сповнений спогадів про видатного артиста, на свято завітало чимало гостей, в тому числі і наша знімальна група.

14.01.2016 перегляди: 15759

Коломиянин отримав нагороду "За військову доблесть"

Коломиянин отримав нагороду

Поки одні воюють інших нагороджують. "За військову доблесть". Військовий з Коломийщини Олександр Фриюк отримав нагрудний знак від Міністра оборони України. Сам військовий каже, що воював не за нагороди, а за незалежність України.  Спілкувались із воїном наші журналісти.

13.01.2016 перегляди: 15661

Коломиянин із позивним «Сєрий» розповів про АТО

Коломиянин із позивним «Сєрий» розповів про АТО

Коломиянин із позивним «Сєрий» на свята приїхав до рідної домівки. Він вже понад півроку воює на сході України. Військовий – командир роти. 10 днів відпустки сприйняв як відзнаку за добру службу. Про те що відбувається зараз в зоні АТО, він поділився із нашими колегами. Однак з певних умов обличчя бійця ми не показуватимемо. 

13.01.2016 перегляди: 14709

У Коломиї відбувся фестиваль вертепів

У Коломиї відбувся фестиваль вертепів

“Різдво – час Божого милосердя!”. Під такою назвою у Коломиї відбувся фестиваль вертепів. Традиційно його організовують Коломийсько-Чернівецька єпархія Української греко-католицької церкви спільно з відділом культури Коломийської міської ради. Чим цьогоріч дивували колядники – розкажуть наші журналісти.

12.01.2016 перегляди: 15561

На Коломийщині "розгулялися" браконьєри

На Коломийщині

На Коломийщині біля Лісної Слобідки лісівники знайшли загиблих козуль у сільцях. Тварини мабуть, що втрапили до пасток давно, бо частину їх вже встигли з’їсти лісові собаки. Єгері кажуть, що такі випадки не поодинокі. 

12.01.2016 перегляди: 90

У Коломиї відбувся благодійний бал

У Коломиї відбувся благодійний бал

Кавалери у смокінгах та дами у бальних сукнях. Днями у Коломиї відбувся справжній бал. Він мав благодійний характер. Кошти зібрані на балу передадуть родинам учасників АТО, котрі опинились у склдних життєвих обставинах. У вальсі кружляли і наші коломийські журналісти.

06.01.2016 перегляди: 16062

Днями у Коломиї відбувається фестиваль карате

Днями у Коломиї відбувається фестиваль карате

Днями у Коломиї відбувається фестиваль карате. Фестиваль уже став традиційним, юні каратисти демонстрували чого навчилися за 12 місяців. Цьогоріч своє мистецтво демонстрували майже 100 вихованців. Переможці спарингів отримали медалі, а всі учасники посвідчення про професійну майстерність. Побували на фестивалі карате і нагші коломийські журналісти.

05.01.2016 перегляди: 15311

На Коломийщині діти випікали смаколики з побажаннями миру

На Коломийщині діти випікали смаколики з побажаннями миру

Власноруч спечені смаколики з побажаннями миру. Діти українських захисників, воїнів АТО, пекли печиво і розмальовували його. Робили це в одному із коломийських супермаркетів ще перед канікулами. До акції, яку зініціював благодійний фонд "Ми допоможемо", доєдналися 20 коломийських родин. Подробиці дивіться у сюжеті наших коломийських журналістів.

01.01.2016 перегляди: 15753

У Коломиї для учасників АТО виділили 150 земельних ділянок

У Коломиї для учасників АТО виділили 150 земельних ділянок

А от у Коломиї ділянок для учасників АТО та учасників бойових дій виділили 150 земельних. Коломийська міська рада уже розробила два масиви. Там українські захисники, або їхні сім'ї зможуть збудувати оселі. Проте без суперечок не обійшлося. Подробиці знають наші коломийські журналісти.

29.12.2015 перегляди: 16109

На Коломийщині виник конфлікт між вчителями та мамою хворої дитини

На Коломийщині виник конфлікт між вчителями та мамою хворої дитини

«Конфліктна» освіта. На Коломийщині у Дебеславській школі виник конфлікт між вчителями та мамою хворої дитини. Дівчинка потребує інклюзивного навчання. Директор школи каже, для цього не вистачає коштів. Чи отримає дитина можливість навчатися разом з однолітками - знають наші коломийські журналісти.

28.12.2015 перегляди: 16382