Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Коломийська поштова марка увійшла в трійку найкращих в Україні

12.04.2017 перегляди: 10858

Коломийська поштова марка увійшла в трійку найкращих в Україні

Укрпошта визначила переможців конкурсу на найкращу поштову мініатюру, випущену впродовж 2016 року. Коломийська марка зайняла почесне ІІІ місце.

Участь у конкурсі "Краща поштова марка 2016" могли взяти всі охочі поціновувачі філателії. За час проведення конкурсу на адресу Укрпошти надійшло 228 анкет, за якими було визначено найкращу поштову марку, випущену минулого року, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.
Так, перше місце посів художній поштовий блок №142 "Краса і велич України. Закарпатська область", художник Олександр Калмиков; друге місце виборола художня поштова марка №1545 "З Новим роком!", художник Тетяна Нестерова; на третьому місці – художній поштовий блок "Коломия. 775 років з часу першої літописної згадки", художник Володимир Таран.
Автори оригінал-макетів найкращих марок будуть відзначені заохочувальними преміями, річними наборами поштових марок України 2016 року та книгами "Поштові марки України 2015".
Окрім того, нагороду за участь у конкурсі отримають не лише художники-творці марок, а й респонденти, які й визначили три найкращі випуски. За допомогою жеребкування організатори конкурсу обрали трьох авторів листів, які віддали свої голоси за марки-переможці. Ними стали: Іван Боюн із Чернігівської області, Наталія Стецюк з Івано-Франківщини та Іван Затока з Черкаської області.

12.04.2017 перегляди: 10858

Детальніше читайте тут: Коломийська поштова марка увійшла в трійку найкращих в Україні

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.