Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Особу за нанесення ножового поранення взято під варту

11.04.2017 перегляди: 4821

Особу за нанесення ножового поранення взято під варту

До Коломийського міськрайонного суду для визначення запобіжного заходу доставлено особу, яку досудове слідство Коломийського відділу поліції підозрює у вчиненні злочину передбаченого ч.1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).

Досліджуючи надані матеріали справи, судом встановлено, що 08 квітня 2017 року близько 19.30 год., підозрюваний перебуваючи в м. Коломия по місцю свого проживання, будучи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті особистих неприязних відносин, тримаючи в руках предмет зовні схожий на кухонний ніж, наніс ним один удар в область живота особі М., чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення черевної порожнини.

Вивчивши всі матеріали додані органом поліції, суд застосував щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб.

Тримання під вартою підозрюваного здійснюватимуть в установі виконання покарань № 12 міста Івано-Франківськ.

Особі встановлена застава у розмірі п’ятдесяти мінімальних заробітніх плат, що становить 160000 грн.

11.04.2017 перегляди: 4821

Детальніше читайте тут: Особу за нанесення ножового поранення взято під варту

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.