Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Найбільше від негоди на Прикарпатті постраждав Коломийський район

14.12.2017 перегляди: 2749

Найбільше від негоди на Прикарпатті постраждав Коломийський район

Внаслідок ускладнення погодних умов на території області, посилення шквалистого вітру, який сягав до 25 м/с, відбулися пошкодження дахів адміністративних та житлових будівель.

Про це інформує Управління з питань цивільного захисту, пише Дзеркало Коломиї.

На територіях Косівського району пошкоджено дахи 23 адміністративних будівель і 3 житлових будинків, Коломийського району – пошкоджено дахи 8 житлових будинків, крівлю Ковалівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, на території Печеніжинської ОТГ – пошкоджено крівлю 2-х ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Гуцулочка”, крівлю 33-х житлових будинків, крівлю 3-х НВК, двох адмін. будівель, на території Нижньовербізької ОТГ – пошкоджено крівлі 2-х ЗОШ, амбулаторії ЗПСМ, будинку культури, дитячої школи мистецтв, адмін. приміщення старости с. В. Ключів.

Нагадаємо, раніше ТРК "РАІ" писала про наслідки буревію, який пронісся Косівським і Коломийським районами та завдав чимало шкоди.

14.12.2017 перегляди: 2749

Детальніше читайте тут: Найбільше від негоди на Прикарпатті постраждав Коломийський район

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.