Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

В Коломиї СБУ ліквідувала підпільний цех з виготовлення спиртового сурогату

14.12.2017 перегляди: 3539

В Коломиї СБУ ліквідувала підпільний цех з виготовлення спиртового сурогату

Співробітники СБ України спільно з Державною фіскальною службою та прокуратурою ліквідували в Коломиї Івано-Франківської області підпільне виробництво фальсифікованого алкоголю під марками відомих виробників елітних брендів.

Правоохоронці встановили, що четверо мешканців області налагодили серійне масове виробництво алкогольного сурогату в одній з будівель у промисловій зоні Коломиї.

Співробітники СБ України виявили у підпільному цеху 650 літрів спирту, обладнання для фільтрації води, насоси, якими перекачувалася водно-спиртова суміш, міксер, спиртометр, корки, картонні упаковки з назвами марок спиртного, велику кількість порожніх чотиригранних пляшок, куди розливався «віскі», насправді виготовлений за допомогою оцту і сиропу.

Правоохоронці вилучили готову продукцію: двісті дев’ятилітрових пластикових пакетів фальсифікованої «горілки» з кранами, так звані «bag in box» або «тетрапаки» та картонні коробки до них. Готовий фальсифікат ділки планували реалізувати замовникам на території Донецької та Луганської областей.

Вартість вилученої спиртової продукції на «чорному ринку» складає майже 130 тисяч гривень. Припинено також інший підпільний бізнес, яким займались зловмисники. Зокрема, закрито нелегальну заправку в Косівському районі області та вилучено дванадцять тон дизельного пального та сто п’ятдесят літрів бензину.

Під час подальших обшуків за місцями проживання фігурантів справи, вилучено ще сто п’ятдесят п’ять ємкостей «bag in box» та сім двохсотлітрових діжок спирту.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

14.12.2017 перегляди: 3539

Детальніше читайте тут: В Коломиї СБУ ліквідувала підпільний цех з виготовлення спиртового сурогату

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.