Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

На Коломищині посмертно вшанували учасника АТО, офіцера та розвідника Сергія Лисенка

На Коломищині посмертно вшанували учасника АТО, офіцера та розвідника Сергія Лисенка В пам’ять про патріота створили музей його слави та його іменем назвали одну із коломийських шкіл. Подробиці знають наші журналісти.

26.11.2014 перегляди: 3041

У Коломиї пройшов семінар на тему "Організація та виховання дітей і молоді на парафії"

У Коломиї пройшов семінар на тему Провела його Коломийська єпархія Української православної церкви Київського патріархату. Про релігійне навчання молоді дивіться у наступному сюжеті.

26.11.2014 перегляди: 2879

На Прикарпатті інтернет-флешмоб «Прибери місто»

На Прикарпатті інтернет-флешмоб «Прибери місто» «Прибери місто». На Прикарпатті інтернет-флешмоб, альтернатива відомому «Ice Bucket Challenge» набирає обертів. Ми показували як він починався, а тепер акція набула масового поширення . Крижаною водою ніхто тепер не обливається, натомість 15 хвилин прибирає. Ліліана Хомишин продовжить.

24.11.2014 перегляди: 3389

Новий прокурор у Коломиї

Новий прокурор у Коломиї Вже тиждень у Коломиї працює новий прокурор - Василь Ковалюк, який до цього обіймав аналогічну посаду в Косові. Прокурор пообіцяв співпрацювати із засобами масової інформації. Тож наші журналісти вже поспілкувались із новим прокурором, про що саме - дивіться у сюжеті.

21.11.2014 перегляди: 3891

У Коломиї презентували документальний фільм "Хроніка Української Повстанської Армії 1942-1954 років"

У Коломиї презентували документальний фільм За словами творців фільму, картина є унікальною тим, що у ній зібрані спогади вояків УПА. Серед них – і легендарний коломиянин Мирослав Симчич, на псевдо Кривоніс. Враженнями від побаченого - ділитимуться наші коломийські журналісти.

21.11.2014 перегляди: 3455

Кримська переселенка, що стала волонтеркою

Кримська переселенка, що стала волонтеркою Розпочинаємо випуск з історії кримської переселенки, що стала волонтеркою. Катерина Вітюгова із Севастополя разом із чоловіком та донькою переїхали до Коломиї ще у серпні. В окупованому Криму їх називали "бандерівцями", а родичі взагалі перестали із ними спілкуватися. Сім’я почала нове життя і наразі допомагає українським солдатам на передовій. Як живеться переселенцям - знають наші журналісти.

20.11.2014 перегляди: 2921

У Коломиї у Центральну районну лікарню передали медикаментів на 12 тисяч гривень

У Коломиї у  Центральну районну лікарню передали медикаментів на 12 тисяч гривень Вже вкотре українська діаспора купує дороговартісні медикаменти для наших військових, проте деякі з них на фронті в нагоді не стануть. Тому їх передаватимуть у медичні заклади. Так вчинили і в Коломиї. Там у Центральну районну лікарню передали медикаментів на 12 тисяч гривень. Подробиці знають коломийські кореспонденти.

14.11.2014 перегляди: 3494

У Коломиї відбулась історична подія - перший чемпіонат України із жіночого флорболу

У Коломиї відбулась історична подія - перший чемпіонат України із жіночого флорболу І до новин спорту. У Коломиї відбулась історична подія - перший чемпіонат України із жіночого флорболу. Участь в ньому брали команди із різних областей України. Прикарпаття представляла коломийська команда. Як проходило змагання бачили наші журналісти.

12.11.2014 перегляди: 3101

У Коломиї школярі провели флеш-моб під назвою "Україна заквітчана вишиванками"

У Коломиї школярі провели флеш-моб під назвою В ньому взяли участь 500 дітей. Основна мета заходу - об'єднати молоде покоління навколо любові до України. Долучилась до флеш-мобу і наша знімальна група.

12.11.2014 перегляди: 3071

Найдавніші автентичні зразки пісенної творчості представила музикознавець Леся Турянська

Найдавніші автентичні зразки пісенної творчості представила музикознавець Леся Турянська «Життя в пісні – від колиски до могили» саме під такою назвою пройшла мистецька акція в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Найдавніші автентичні зразки пісенної творчості представила музикознавець, член Національної спілки композиторів України Леся Турянська. Деталі знають наші коломийські кореспонденти.

12.11.2014 перегляди: 3042