Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

Вчителі Коломиї та району вийшли на мітинг

Вчителі Коломиї та району вийшли на мітинг Вчителі Коломиї та району вийшли на мітинг, аби висловити своє невдоволення можливими скороченнями витрат на освіту. Вони заявляють, що розуміють усю складність ситуації в державі, але жити на щось треба. Про що ще говорили на мітингу, знають наші кореспонденти.

25.12.2014 перегляди: 3238

Коломийська податкова підбила підсумки конкурсу "Очима дитини про бюджет країни"

Коломийська податкова підбила підсумки конкурсу Нагородження переможців відбулося в приміщенні податкової інспекції. Дипломи та подарунки переможцям вручав виконувач обов’язків начальника установи Іван Кирик.

24.12.2014 перегляди: 3570

Генеральний консул Угорської республіки особисто приїжджає до дітей у Коломиї та привозить їм подарунки

Генеральний консул Угорської республіки особисто приїжджає до дітей у Коломиї та привозить їм подарунки Не залишаються осторонь допомоги українським дітям і наші друзі із сусідніх країн. Уже третій рік поспіль до вихованців Коломийського будинку-інтернату із подарунками навідується Подарунки для Коломийського будинку-інтернату. Солодощі та фрукти для дітей привезли дипломати із Угорщини. Посольство співпрацює із місцевим закладом. Уже третій рік поспіль, у свято Миколая, Генеральний консул Йожеф Бачкаї особисто приїжджає до дітей та привозить їм подарунки.

24.12.2014 перегляди: 3330

У селі Торговиця освятили капличку в честь пам’яті героя

У селі Торговиця освятили капличку в честь пам’яті героя У селі Торговиця Коломийського району на подвір’ї батьків загиблого в зоні АТО співробітника прикарпатської міліції Петра Остап’юка освятили капличку, споруджену його колегами у пам'ять про героя. Подробиці – у наступному сюжеті.

24.12.2014 перегляди: 4090

Всеукраїнське об’єднання «Укрспирт» опинилося у скрутній ситуації

Всеукраїнське об’єднання «Укрспирт» опинилося у скрутній ситуації Тисячі працівників галузі можуть залишитися без роботи. Спиртовики Прикарпаття та Буковини в зв’язку з цим провели попереджувальний страйк в Лужанах на Чернівеччині. А працівники Підгайчиківського заводу навіть перекрили в Коломиї дорогу. В ситуації розбирався Богдан Малецький.

18.12.2014 перегляди: 3631

Нові куполи встановили на храмі у Матеївцях Коломийського району

Нові куполи встановили на храмі у Матеївцях Коломийського району Це останній етап будівництва церкви. Далі в середині розпочнуть оздоблювальні роботи. Планують за рік-два закінчити будівництво.

18.12.2014 перегляди: 3258

Головну ялинку Коломиї прикрасять золотими тризубами та синьо-жовтими серцями

Головну ялинку Коломиї прикрасять золотими тризубами та синьо-жовтими серцями Це іграшки ручної роботи. Їх напередодні розмальовували діти, молодь та активісти.

18.12.2014 перегляди: 3505

У Коломиї «брудних» танців не буде?

У Коломиї «брудних» танців не буде? У попередніх випусках новин ми розповідали про стриптиз-шоу в одному із коломийських нічних клубів, яке викликало неоднозначну реакцію жителів міста і стало темою обговорення на громадському віче. На зібранні виступили представники міської влади, самооборони, Правого сектора та громадські активісти. Про що говорили та що ухвалили, знають наші журналісти.

18.12.2014 перегляди: 3804

У Коломиї вшанували пам’ять героя

У Коломиї вшанували пам’ять героя Її пізнаєш одразу – і не тільки за чорною хустиною на голові. Невимовна туга застигла в материнських очах. Поруч батько, який по-чоловічому стримує сльози, проте коли заговорили про сина – стерпіти не в силі. Батьки та дружина Володимира Костюка прийшли у його рідну 8-у школу на сумну подію - отримувати орден, який їхнього Володю нагородили вже посмертно.

18.12.2014 перегляди: 3280

Досить цікаво, оригінально і по-спортивному відзначили свято Андрія у Коломиї

Досить цікаво, оригінально і по-спортивному відзначили свято Андрія у Коломиї Як відомо, наближається тривалий і дуже яскравий різдвяно-новорічний цикл свят, до яких ми усі старанно готуємося. Ну а першою святковою ластівкою, як усі пам’ятають, було свято Андрія.

17.12.2014 перегляди: 3052