Сайт міста Коломиї - Новини Коломиї

На Коломийщині провели військово-спортивний табір "Патріот"

На Коломийщині провели військово-спортивний табір

У Турці завершив свою роботу військово-спортивний табір "Патріот". Оздоровлювались у ньому протягом 2 тижнів майже 50 дітей з місцевих шкіл. У таборі для дітей було проведено ряд змагань, вікторин. Діти ходили у походи та ще багато цікаво. Деталі дивіться далі.

21.06.2016 перегляди: 8493

Гаражний скандал у Коломиї

Гаражний скандал у Коломиї

Гаражний скандал у Коломиї. Мешканці одного з і мікрорайонів міста вже багато років мають гаражі у кооперативі «Ветеран-Ч». Нещодавно з’ясувалося, що деякі з них стоять на чужій землі, а інші начебто заважають власнику суміжної ділянки. Чоловік вирішив своїми методами боротися з коломиянами. Привіз бетонні брили і поставив їх просто перед гаражами людей. Ті викликали поліцію. Що було далі - дивіться у сюжеті.

17.06.2016 перегляди: 9709

Коломийська влада почала працювати в системі електронних закупівель ProZorro

Коломийська влада почала працювати в системі електронних закупівель ProZorro

Коломийська влада почала працювати в системі електронних закупівель. Мова йде про систему ProZorro. Головне завдання нововведення, ініціатором якого є уряд, - мінімізувати людський фактор під час державних закупівель. А значить - зменшити ризики корупції. В Коломиї фахівці провели навчання для місцевих чиновників та представників інших галузей. Як це було - дивіться у наступному матеріалі.

17.06.2016 перегляди: 8917

Ремонт військової частини у Коломиї триває швидкими темпами

Ремонт військової частини у Коломиї триває швидкими темпами

Офіційне відкриття військової частини в Коломиї відбудеться до кінця літа. Там  уже провели 90% запланованих робіт. Об’єкт оглянули представники влади. Чиновники переконані, що вже незабаром тут зможе повноцінно базуватися 10 гірсько-штурмова бригада. Мої колеги з Коломиї уже побували на оглядинах.

14.06.2016 перегляди: 9366

На Коломийщині відкрили першу на Прикарпатті поліцейську станцію

На Коломийщині відкрили першу на Прикарпатті поліцейську станцію

У селі Матеївці Коломийського району відкрили першу на Прикарпатті поліцейську станцію. Це результат спільної праці громади села та сільської влади.  Завдяки фінансовій підтримці жителя села, депутата обласної ради Петра Книшука та поліцейських Коломийського відділу поліції було проведено ремонт та облаштування приміщення. Керівництво обласної поліції подбало про комп’ютерне та службово-технічне забезпечення для належного функціонування поліцейського відділку. Подробиці дивіться далі.

08.06.2016 перегляди: 9556

Інвалідність не вирок

Інвалідність не вирок

Що нас не вбиває, те робить сильнішими -  саме цією фразою можна описати життя  героїні наступного сюжету. Інвалідність для неї у житті не стала перепоною. Попри усі труднощі,  вона  не зупиняється і  живе на повну: займається улюбленою справою, спортом, танцями, кохає свого чоловіка і точно знає, що у майбутньому в неї все буде гаразд. Докладніше дивіться у наступному матеріалі.

27.05.2016 перегляди: 9705

В Коломиї в рамках свята "Обдарованість року – 2016" було нагороджено 130 дітей

В Коломиї в рамках свята

У Коломиї відбулося свято "Обдарованість року – 2016". В різних номінаціях було нагороджено понад 130 дітей, які перемагали в різних міжнародних, всеукраїнських, обласних та міжрайонних конкурсах. Привітати талановите покоління прийшли представники міської влади, меценати та художні колективи Коломийщини. Як це було – розкажуть наші журналісти.

27.05.2016 перегляди: 10137

Для дітей Коломиї провели ярмарок професій

Для дітей Коломиї провели ярмарок професій

Яка робота найкраща? У Коломиї провели ярмарок професій. Діти з міста та району мали нагоду спробувати себе у будь-якій професії: від пожежника – до майстра манікюру. І навіть отримали зарплатню. Як усе відбувалось та які професії викликали найбільший ажіотаж серед молоді - дивіться ділі.

27.05.2016 перегляди: 9645

Євреї з усього світу приїхали на паломництво до Коломиї

Євреї з усього світу приїхали на паломництво до Коломиї

Євреї з усього світу приїхали на паломництво до Коломиї. Близько двох сотень вірян з Америки, Англії, Бельгії, Ізраїлю та з усіх кутків України вшановують святого Баруха-фон-Ліхтенштайна, який свого часу був рабином Коломиї. Саме у річницю смерті своїх цадиків євреї моляться на місці їхнього поховання. Подробиці далі.

23.05.2016 перегляди: 9695

На Коломийщині пройшли навчально-польові збори

На Коломийщині пройшли навчально-польові збори

На Коломийщині пройшли навчально-польові збори. Випускники шкіл та навчальних закладів міста і району перевіряли на практиці знання, які здобули на уроках з предмету "Захист Вітчизни". Юнаки стріляли з автомата Калашникова справжніми бойовими набоями. Стрільби відбувалися в Турці.

23.05.2016 перегляди: 85